TMSF 7 Devlet Memur Alım İlanı Yayımlandı

TMSF 7 Devlet Memur Alım İlanı Yayımlandı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu devlet memur alımı resmi duyurusu yapıldı. Toplam 7 kişi kurumda işe başlama hakkına sahip olacak.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Resmi Gazete ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre toplam 7 devlet memur alımı yapılacak.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Devlet Memur Alımı Başvuruları

Başvurular 1 Kasım 2021 tarihinden başlayacak olup, 19 Kasım 2021 tarihinde sona erecektir. Adaylar kurumun internet sitesinde yer alan "Görev Talep Formu"nu online olarak dolduracak. Adaylar form çıktısı ile istenen belgelerle birlikte Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu 'na teslim etmesiyle başvuru işlemini tamamlamış olacak.

tmsf.jpg

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Personel Alımı Şartları

  • Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Sistemleri ve Ağları, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Matematik, Ekonometri bölümlerinin birinden mezun olmak.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Personel Alımı Puan Şartı

  • ÖSYM 2020 ve 2021 yıllarında yapılan KPSS sınavları KPSSP1 ve KPSSP2 puan türlerinden herhangi birinden en az 75 puan almış olmak.
  • ÖSYM 2020 ve 2021 yıllarında yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit sınavından (YDS) veya Elektronik Yabancı Dil sınavından (e-YDS) İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinden birinden en az 50 (Elli) puan almış olmak.

TMSF Personel Alımı Başvuru Formu

Resmi kılavuz adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.