6 Belediye Ülke Geneli Başvuru 57 Devlet Memur Alımı Başlıyor

6 Belediye Ülke Geneli Başvuru 57 Devlet Memur Alımı Başlıyor

6 Belediye Başkanlığı tarafından Kamu ilan resmi web sitesinde yayımlanan ilanda farklı unvanlarda en az lise mezunu ikamet şartı olmadan toplamda 57 Devlet Memur alımı yapılacağı açıklanmıştı. Detaylar haberimizde yer almaktadır.

Kamu ilan resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre Zeytinburnu, Aralık, İskilip, Aktaş, Bahşılı ve Çanakkale Belediye Başkanlıkları bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu farklı unvanlarda ikamet şartsız toplam 57 Devlet Memur alımında başvurular yarın başlamaktadır.

Adaylar için başvuru şekli ve başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 4 – 6 Nisan 2022 tarihleri arasında (Çanakkale Belediyesi için 4 – 8 Nisan 2022) kılavuzda belirtilen adreslere yapacaklardır.

Zeytinburnu Belediyesi 42 Zabıta Memuru alımında aranan başvuru şartları

2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak, Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak, Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, 17 personel için Önlisans, 25 personel için Lisans ilgili bölümlerden mezun olmak, 39 personel için B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Aralık Belediyesi Mühendis alımında aranan nitelikler

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 75 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

İskilip Belediyesi V.H.K.İ. (2 kişi) alımında aranan nitelikler

1 personel için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, MEB onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi görmüş olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak

1 personel için Lise mezunu olmak, MEB onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi görmüş olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak

İskilip Belediyesi Şoför alımında aranan nitelikler

Lise mezunu olmak, En az D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Aktaş Belediyesi Memur alımında aranan nitelikler

İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 75 puan almış olmak.

Aktaş Belediyesi Tekniker alımında aranan nitelikler

İlgili bölümlerde Önlisans mezunu olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Bahşılı Belediyesi Memur alımı için aranan nitelikler

Lise mezunu olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Çanakkale Belediyesi Zabıta Memuru alımında aranan nitelikler

3 personel için Önlisans, 3 personel için Lisans ilgili bölümlerden mezun olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.