Adıyaman Üniversitesi En Az Lise KPSS 50 38 Devlet Memur Alımı

Adıyaman Üniversitesi En Az Lise KPSS 50 38 Devlet Memur Alımı

Adıyaman Üniversitesi tarafından ilanda en az lise KPSS 50 puanla toplam 38 personel alınacağı açıklanmıştır.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Adıyaman Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu farklı unvanlarda KPSS50 puanla 38 personel alınacaktır.

adiyaman.jpg

Adıyaman Belediyesi personel alımında başvuru süreci

Adaylar başvurularını 6 Nisan 2022 tarihine kadar Üniversiteye şahsen yapacaklardır.

Adıyaman Üniversitesi hangi unvanda kaç kişi alıyor

4 Büro Personeli, 10 Destek Personeli (Isıtma, Basit Bakım, Şoför, Temizlik), 2 Tekniker (Motor, Oto Tamir), 4 Diğer Sağlık Personeli, Güvenlik Görevlisi, 10 Sağlık Teknikeri, 1 Ebe ve 2 Hemşire alınacaktır.

Adaylarda aranan ortak başvuru şartları

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak, KHK’lar ile gökevine son verilmemiş olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Büro Personeli alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Destek Personeli Isıtma alımı için İlgili bölüm Önlisans mezunu olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSS93 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Destek Personeli Basit Bakım alımı için (1 kişi) Lise mezunu olmak, İnşaat boyacısı mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSS94 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Destek Personeli Basit Bakım alımı için (1 kişi) Lise mezunu olmak, Dış cephe ısı yalıtım eğitimi belgesine sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak.

Destek Personeli (Şoför) alımı için Önlisans mezunu olmak, En az 5 yıllık D veya CE ehliyete sahip olmak, SRC2 belgesine sahip olmak, İlk yardım ve Diksiyon sertifikalarına sahip olmak, Askerlik görevini yapmış olmak.

Destek Personeli Temizlik Görevlisi alımı için (6 kişi) Lise mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Tekniker alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olmak, 1 personel için 35, 1 personel alımı için 30 yaşını aşmamış olmak,

Diğer Sağlık Personeli alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Diğer Sağlık Personeli alımında İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Erkek olmak ve boyu 170 cm den kısa olmamak, Geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Ebe alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Hemşire alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.