Amasya Üniversitesi KPSS 60 Puan Sınavsız Büro Personeli ve Aşçı Alımı

Amasya Üniversitesi KPSS 60 Puan Sınavsız Büro Personeli ve Aşçı Alımı

Devlet personel alımları kapsamında bugün yayınlanan ilanlar göre Amasya Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartı olmadan genel başvuru ile KPSS 60 puan yazılı ve sözlü sınav yok büro personeli ve aşçı alımı yapılacaktır.

Kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda ikamet şartı olmadan Türkiye geneli başvuru ile KPSS 60 puan en az önlisans mezunu yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın bir büro personeli ve bir aşçı alınacaktır.

Adaylar için başvuru süresi ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 19 Temmuz 2022 tarihine kadar internet adresinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Büro personel alımında adaylarda aranan nitelikler

2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 Puan türünden en az 60 puan almak, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmak, Bilgisayar İşletmenliği ve Eğitimi Sertifikası sahibi olmak, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi Sertifikası sahibi olmak, Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı Eğitimi Sertifikası sahibi olmak, Müracaat tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşından gün almamış olmak.

2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 Puan türünden en az 60 puan almak, Aşçılık ile ilgili Ön Lisans programından mezun olmak, Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip olduğunu belgelemek, Müracaat tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşından gün almamış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.