Antalya Akseki Belediyesi Devlet Memuru Alımı Sözlü Sınavla!

Antalya Akseki Belediyesi Devlet Memuru Alımı Sözlü Sınavla!

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü Duyurdu. Antalya Akseki Belediye Başkanlığı 657 Sayılı Kanuna Tabi Devlet Memuru Alımı Gerçekleştirecek

Antalya Belediyesi Memur Alımı Yapacak. Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinde yayınlanan ilan için Son Başvuru tarihi 14.01.2022.

Antalya Memur Alımı 2021

Antalya İli Akseki İlçe Belediyesi'nde istihdam edilecek memur alımı yapılacağı duyuruldu. İlana göre 1 mimar kadrosuna memur istihdam edilecektir.

Antalya Memur İşçi Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Antalya Akseki Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 mimar alım başvuruları ile 10.01.2022–14.01.2022 tarihleri arasında kadar gerçekleştirilebilecektir. Adaylar başvurularını şahsen ya da iadeli taahhütlü olarak posta yoluyla Akseki Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Boğaz Mahallesi Rasih Kaplan Cad. NO:39 Akseki / ANTALYA adresine göndererek de yapabileceklerdir.

akseki-belediyesi-mimar-alimi.jpg

Akseki İşçi Memur Alımı Başvurusu Nereye Yapılacak?

Başvurmak isteyen adaylar; istenilen belgeler ile www.akseki.bel.tr adresinde temin edilecek başvuru formu ile başvurularını yapacaklardır. Adaylar başvurularını şahsen ya da iadeli taahhütlü olarak posta yoluyla Akseki Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Boğaz Mahallesi Rasih Kaplan Cad. NO:39 Akseki / ANTALYA adresine göndererek de yapabileceklerdir.

Antalya İş İlanları Memur Alımı Başvuru Şartları Neler?

  • Fakültelerin Mimarlık bölümünden mezun olmak,
  • Yabancı Dil Sınavı'ndan en az D düzeyinde puan almış olmak,
  • KPSS Sınavından En az 80 puan almış olmak.

Resmi Başvuru Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.