Artuklu Üniversitesi 7 Personel Alımı Resmi Gazete’de Yayımlandı

Artuklu Üniversitesi 7 Personel Alımı Resmi Gazete’de Yayımlandı

Mardin Artuklu Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda 3 unvanda en az lise mezunu ikamet yok 7 personel alınacağı açıklanmıştır.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Mardin Artuklu Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 unvanda en az lise mezunu ikamet ve KPSS taban puan şartı yok 7 personel alınacaktır.

personellll.jpg

Mardin Artuklu Üniversitesi başvuru süreci

Başvurular 31 Mart 2022 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını Nur Mah. Diyarbakır Yolu Yenişehir Yerleşkesi, 47200 Artuklu/Mardin adresine şahsen yapacaklardır.

Hangi unvanda kaç personel alınıyor

2 Temizlik Personeli, 1 Bahçıvan, 4 Büro Personeli alınacaktır.

Başvuru için adaylarda aranan ortak şartlar

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden puan almış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması/arşiv araştırması olumlu olmak, KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Temizlik Görevlisi kadrosunda 1 personel için Lise mezunu olmak, Hijyen sertifikasına sahip olmak, 1 personel için Erkek olmak, Önlisans mezunu olmak, Salgın Döneminde Hijyen Kuralları, Etkili İletişim Teknikleri, Halkla İlişkiler ve Organizasyon, İş Yaşamında Etik Kurallar Geliştirme ve Uyum Eğitimi sertifikalarına sahip olmak.

Bahçıvan kadrosu için Lise mezunu olmak, Erkek olmak, Bahçıvanlık Sertifikasına sahip olmak.

Büro Personeli kadrosunda 3 personel için Lisans mezunu olmak, Kılavuzda yer alan MEB onaylı ilgili sertifikalara sahip olmak, 1 personel için ayrıca Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübesi olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.