Artuklu Üniversitesi Sınavsız 36 Personel Alımı Başvuru Şartları

Artuklu Üniversitesi Sınavsız 36 Personel Alımı Başvuru Şartları

Artuklu Üniversitesince Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS taban puan ve ikamet şartsız en az lise mezunu 36 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Mardin Artuklu Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 11 unvanda 36 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

Mardin Artuklu Üniversitesi başvuru süreci

Başvurular 9 Şubat 2022 tarihine kadar Nur Mah. Diyarbakır Yolu Yenişehir Yerleşkesi, 47200 Artuklu/Mardin adresine şahsen yapılacaktır.

personel-2.jpg

Artuklu Üniversitesine hangi unvanda kaç kişi alınacak

8 Büro Görevlisi, 2 Teknisyen, 2 Mühendis, 1 Mimar, 2 Tekniker, 14 Destek Personeli (Temizlik, Basit Bakım, Isıtma, Şoför, Bahçıvan) ve 7 Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

Adaylarda başvuru için aranan ortak nitelikler

2020 KPSS P3 puanı, ön lisans mezunları için 2020 KPSS P93 puanı, ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS P94 puanına sahip olmak, Türk vatandaşı olmak, Her kadro için belirlenmiş eğitim şartını taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması/arşiv araştırması olumlu olmak, KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak ve Kılavuzda yer alan diğer özel nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.