Belediye Başkanlığı 15 Devlet Memuru Alımı Sözlü Sınavla

Belediye Başkanlığı 15 Devlet Memuru Alımı Sözlü Sınavla

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü 15 Memur Alımı İlanı Yayımlandı. İstanbul Eseneler Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Alımı Gerçekleştirecek.

İstanbul Esenler Belediye Başkanlığı personel alımı gerçekleştirecektir. Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü Personel Alımı ilanına göre Esenler Belediye Başkanlığı 15 personel alımı gerçekleştirecektir.

İstanbul Belediyesi Esenler Personel Alımı 2021

657 sayılı kanuna tabi olmak üzere istihdam edilmek üzere memuru alımı gerçekleştirecek olan Esenler Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Kadrolu 15 zabıta memuru alımı İlanı Yayımlandı.

İstanbul Eseneler Belediyesi Memur Alımı Başvuru Tarihleri

Esenler Belediye Başkanlığı 15 Zabıta Memuru alımına müracaat etmek isteyen gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını 10/01/2022’den 14/01/2022 günü mesai bitimine kadar gerçekleştirebileceklerdir.

esenler-memur-alimi.jpg

Esenler Belediyesi İstanbul Memur Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Gerekli Şartları taşıyan adaylar belirtilen tarih ve saat aralığında mesai saatleri içerisinde saat 09:00-16:30 arasında Birlik Mah. Mehmet Akif İnan Cad. No: 6-8 Esenler /İstanbul adresinde Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne istenilen belgelerle birlikte başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
Başvurular şahsen yapılacaktır. Diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İstanbul Belediyesi Eseneler Belediye Başkanlığı Memuru Alımı Başvuru Şartları

 • Türk vatandaşı olmak.
 • Kamu haklarından mahrum olmamak.
 • Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek subay olarak yapmış olmak.
 • Görevini yapmasına engel beden ve akıl hastalığı olmamak.
 • Özel istenilen başvuru şartlarını taşımak.
 • Öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Lisans 2020-KPSSP3 asgari KPSS puanını almış olmak.
 • Kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.
 • 657 sayılı Kanunun 48. mad. (A) fıkrasında belirtilen şartları taşımak.
 • Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A mad. özel şartları göre zabıta memuru için başvuru ; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg. dan fazla fark olmamak.
 • Sınavının yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.