Belediye Başkanlığı 4 Devlet Memuru Alımı Yapacak

Belediye Başkanlığı 4 Devlet Memuru Alımı Yapacak

Resmi Gazetede Yayımlandı. Burdur Karamanlı Belediye Başkanlığı 4 Farlı Unvanda 4 Devlet Memuru Alımı Gerçekleştirecektir.

Burdur Belediyesi personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Resmi Gazetenin bu gün yayımlanan ilanda 4 farklı unvanda 4 Devlet Memuru alımı gerçekleştirecektir.

Burdur Karamanlı Belediyesi Memur Alımı 2021

Burdur Karamanlı Belediye Başkanlığı tarafından Resmi gazete de yayımlanan 4 Memur alımı ilanında 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununu kapsamında istihdam edilmek üzere 4 personel alımı gerçekleştirileceği bildirildi.

karamanli-bld-4-memur-alimi.jpg

Burdur Belediyesi Karamanlı Memur Alımı Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

Resmi Gazete de yayımlanan Devlet Memuru alımı kapsamında başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 13 ile 17 Aralık 2021 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde gerçekleştirebileceklerdir.

Karamanlı Belediyesi Personel Alımı Burdur İş Başvurusu Nereye Yapılacak?

Muhasebeci, Tahsildar, İtfaiye Eri ve Ekonomist unvanlarında personel alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını Karamanlı belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne Karamanlı Belediyesi Hizmet Binası Pazar Mah. Burdur Cad. No:1
Karamanlı/BURDUR adresine başvuru gerçekleştirebileceklerdir.

Online olarak [email protected] mail adresine de başvuru yapılabilecektir. Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuru yapılabilecektir.

İtfaiye Eri alımı başvurular şahsen yapılacaktır. Belirtilen tarihlerde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Karamanlı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne istenen belgelerle birlikte şahsen müracaat ederek başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Burdur İş İlanları Karamanlı Belediyesi Alımı Sözleşmeli Alımı Başvuru Şartları

 • Türk vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
 • Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası almamış olmak.
 • Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
 • Görevini yapmasına engel akıl hastalığı veya bedensel engeli olmamak.
 • İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı KPSS puanı alım yapılacak unvan olarak en az 60 puan almış olmak.
 • Kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.
 • İtfaiye Eri Alımı erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak boy uzunluğu son iki rakamı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg. dan fazla fark olmamak.
 • İtfaiye Eri unvanı 30 yaşını doldurmamış olmak.
 • İtfaiye Eri sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmak.
 • En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.


Başvuru kılavuzu Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.