Beykoz Belediyesi Yüksek Maaşla 5 Memur Alımı Resmi Gazetede Yayımlandı

Beykoz Belediyesi Yüksek Maaşla 5 Memur Alımı Resmi Gazetede Yayımlandı

Resmi Gazetede Yayımlanan İlana Göre İstanbul Beykoz Belediyesi 657 DMK tabi 5 Müfettiş Yardımcısı Alımı Yazılı ve Sözlü Sınavla

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı Personel Alımı Gerçekleştirecek. Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından Resmi Gazetede yayımlanan personel alımı ilanı ile 7. Dereceden 5 Müfettiş yardımcısı alımı gerçekleştirileceği Duyuruldu.

İstanbul Belediyesi Devlet Memuru Alımı 2022

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 5 Müfettiş Yardımcısı Alımı Gerçekleştirecek. Müfettiş Yardımcısı Alımı Yazılı ve Sözlü Sınav olarak gerçekleştirilecektir. Yazılı sınav 13 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Beykoz Belediyesi Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Adaylar Başvurularını 16 ile 25 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleştirebileceklerdir.

beykoz-belediyesi-5-mufettis-yardimicisi-alimi-2022.jpg

Müfettiş Yardımcısı Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar belirtilen başvuru tarihleri aralığında başvurularını Beykoz Belediye Başkanlığı Teftiş Kurulu Müdürlüğüne (Beykoz Belediye Başkanlığı-Gümüşsuyu Mahallesi Kelle İbrahim Cad. No:43 Beykoz/İSTANBUL adresinde) şahsen yapılacak, şehir dışından yapılan başvurularda ise posta ile müracaatlar kabul edilecektir.

İstanbul İş İlanları Beykoz Belediyesi Memur Alımı Başvuru Şartları

657 sayılı DMK'nın 48. mad. şartlarını taşımak, En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun olmak. Sınavının yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak (01/01/1987 tarihi ve daha sonra doğanlar),Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği bulunmamak, Müfettiş olarak görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hali bulunmamak, ÖSYM tarafından (A) grubu kadrolar için 2020 veya 2021 yıllarında yapılan KPSS katılmış olup, KPSSP31 veya KPSSP48 puan türlerinin birinden en az 70 puan almış olmak (Adaylar başvuruyu belirtilen puanlardan sadece birisi
üzerinden yapabilecekleri için sahip oldukları en yüksek puan türünü kullanmaları lehlerine olacaktır), Sınava daha önce katılmamış veya en fazla bir defa katılmış olmak.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.