Bilecik Üniversitesi KPSS 40 Puan/Puansız 22 Devlet Personel Alımı

Bilecik Üniversitesi KPSS 40 Puan/Puansız 22 Devlet Personel Alımı

Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu sınavsız 22 personel alınacağı açıklanmıştır.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 40 yaş sınır KPSS puan sıralaması ile sınavsız 22 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

personel-2.jpg

Şeyh Edebali Üniversitesi adaylar için başvuru süresi ve şekli

Adaylar için başvurular 30 Mart 2022 tarihine kadar Üniversiteye şahsen yapılacaktır.

Büro Personel alımında 2 personel için ilgili bölümlerden Lisans, 5 personel için ilgili bölümlerden Önlsans mezunu olmak, 35 yaşını bitirmemiş olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden 3 personel için en az 60, 4 personel için en az 70 puan almış olmak.

Temizlik Görevlisi alımı için Erkek olmak, Lise mezunu olmak, 40 yaşını bitirmemiş olmak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

Güvenlik Görevlisi alımında 2 personel için Önlisans, 2 personel için Lise mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 40 puan almış olmak, Alanında en az 2 yıl çalışmış olmak, Erkek olmak, 170 cm den kısa olmamak, 35 yaşını bitirmemiş olmak, 5188 sayılı Kanunun 10’uncu maddesinde sayılan şartlara haiz olmak, Geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak, Güvenlik görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.