Bursa Teknik Üniversitesi 81 İl Başvuru En Az Lise 36 Personel Alımı

Bursa Teknik Üniversitesi 81 İl Başvuru En Az Lise 36 Personel Alımı

Bursa Teknik Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi web sitesinde yayınlanan ilanda ülke geneli başvuru ile en az lise KPSS taban puansız ve KPSS 60 puanla 36 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Başvuru şartları ve detaylar haberimizdedir.

Kamu ilan resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre Bursa Teknik Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az 81 il başvuru ile ikamet şartsız en az lise mezunu 36 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS 60 puan/KPSS taban puan şartı yoktur.

Bursa Teknik Üniversitesi personel alımında başvuru süresi ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 29 Mayıs 2023 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Bursa Teknik Üniversitesi hangi kadroda kaç personel alıyor.

1 Mühendis, 1 Kütüphaneci, 1 Diyetisyen, 3 Tekniker, 6 Teknisyen, 5 Büro Personeli, 1 Aşçı ve 18 Destek Personeli alınacaktır.

Mühendis alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, IT alanında 2 yıl tecrübe sahibi olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Kütüphaneci alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Diyetisyen alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, En az 1 yıl deneyimli olmak, 30 yaşından gün almamış olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Tekniker alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Teknisyen alımı için İlgili bölümlerden Lise mezunu olmak, Alanında deneyimli olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Büro Personeli alımında 2 personel için ilgili bölümlerden Önlisans, 3 personel için ilgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Aşçı alımı için Liselerin ilgili bölümünden mezun olmak, 1 yıl aşçılık tecrübesine sahip olmak, 2022 yılı KPSS sınavına girmiş olmak.

Destek Personeli alımında Lise mezunu olup ilgili sertifikalara sahip olmak veya alanında deneyimli olmak, Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ve alanında deneyimli olmak, 2022 yılı KPSS sınavına girmiş olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.