Çoruh Üniversitesi KPSS 60 En Az Lise 81 Şehir Devlet Personel Alımı

Çoruh Üniversitesi KPSS 60 En Az Lise 81 Şehir Devlet Personel Alımı

Artvin ili Çoruh Üniversitesi tarafından Kamu ilan resmi web sitesinde yayınlanan ilanda en az lise mezunu olmak üzere ülke geneli başvuru ile 5 unvan ve branşta KPSS 60 puanla toplam 9 Devlet Personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Kamu ilan resmi sayfasında yayınlanan ilana göre Artvin ili Çoruh Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puanla en az lise mezunu ikamet şartsız 81 şehir başvuru 5 branş ve unvanda toplam 9 Devlet Personel alımı yapılacaktır.

Artvin ili Çoruh Üniversitesi personel alımı için başvuru süreci

Adaylar başvurularını 11 Nisan 2022 tarihine kadar kurum internet sayfasında yer alan başvuru formunu doldurarak istenen belgelerle birlikte kurum adresine şahsen yapacaklardır.

Çoruh Üniversitesi hangi unvanda kaç personel alıyor

1 Büro Görevlisi, 2 Güvenlik Görevlisi, 1 Seracı, 1 Bahçıvan ve 4 Temizlik Görevlisi alınacaktır.

Çoruh Üniversitesi personel alımında aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak.

Askerlikle ilişiği bulunmamak.

Herhangi bir kamu kurumundan ihraç edilmemiş olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak.

Büro Görevlisi alımı için Önlisans mezunu olmak, 2020 KPSS (B) grubu sınavında P93 puan türünden en az 65 puan almış olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, MEB onaylı A1 düzeyinde Arapça sertifikasına sahip olmak, MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için Önlisans mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 2020 KPSS (B) grubu sınavında P93 puan türünden en az 65 puan almış olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, 5188 sayılı Kanunun 10. Maddesinde belirtilen şartları taşımak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Boy uzunluğu 1.70 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 den fazla veya az olmamak, Erkek olmak.

Seracı alımı için Kadın olmak, Organik Tarım Önlisans programından mezun olmak, Seracılık sertifikasına sahip olmak, 2020 KPSS (B) grubu sınavında P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.

Bahçıvan alımı için Kadın olmak, Önlisans mezunu olmak, Bahçıvanlık sertifikasına sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, 2020 KPSS (B) grubu sınavında P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.

Temizlik Görevlisi alımında;

1 personel için Erkek olmak, Önlisans mezunu olmak, 2020 KPSS (B) grubu sınavında P93 puan türünden en az 65 puan almış olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.

2 personel için Lise mezunu olmak, Erkek olmak, 2020 KPSS (B) grubu sınavında P94 puan türünden en az 65 puan almış olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.

1 personel için Kadın olmak, Lise mezunu olmak, 2020 KPSS (B) grubu sınavında P94 puan türünden en az 65 puan almış olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.