Devlet Üniversitesi KPSS 1 Puan Mülakat Yok 8 Devlet Personel Alımı

Devlet Üniversitesi KPSS 1 Puan Mülakat Yok 8 Devlet Personel Alımı

Devlet Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayınlanan ilanda ikamet şartı olmadan KPSS taban puansız 4 unvanda devlet personeli alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında adaylarda yazılı ve sözlü sınav yapılmayacaktır.

Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre Trakya Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 unvanda 8 devlet personeli alınacaktır. Adaylar ikamet şartı ve KPSS taban puan olmadan, KPSS puan sıralamasına göre yazılı/sözlü sınav yapılmadan işe alınacaktır. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Trakya Üniversitesi personel alımında başvuru şekli ve süresi.

Adaylar başvurularını 5 Aralık 2022 tarihine kadar istenen belgelerle birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Tekniker alımı için (1 kişi) İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi veya Elektrik Elektronik programı önlisans mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla alanında en az 1 yıl çalışmış olmak.

Teknisyen alımı için (2 kişi) Meslek Liselerinin Torna Tesviye, Makine Teknoloji veya Makine ve Tasarım Teknolojisi, Makine veya Elektrik bölümlerinin herhangi birinden veya Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Elektrik-Elektronik Teknolojisi mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla alanında en az 1 yıl çalışmış olmak.

Büro Personeli alımı için (1 kişi) Ekonomi, İktisat, İşletme, Maliye, Maliye-Muhasebe, Matematik veya İstatistik lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak.

Destek Personeli alımı için (1 kişi) Lise mezunu olmak, 35 yaşından gün almamış, Görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.

Önlisans ve Lisans mezunları için 2022 KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünden puan almış olmak, Lise mezunları için 2020 KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünden puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.