Devlet Üniversitesine KPSS’siz Memur Alımı Yapıyor! Online Başvurular

Devlet Üniversitesine KPSS’siz Memur Alımı Yapıyor! Online Başvurular

Devlet üniversitesine KPSS şartı olmadan yeni memur alımı başvuruları alınıyor. Detaylar ve süreç bu Devlet Personel Alımı sitemizde.

Devlet Personel Alımı başvuruları kapsamında Kamu Üniversitesi yeni ve güncel kadrolara KPSS şartı olmadan da adayların başvuru yapabileceği online başvuru alıyor. Marmara Üniversitesi personel atama süreci ve tüm şartlar bu yazıda bulabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi devlet personel alımı

Marmara üniversitesi devlet personel alımında KPSS şartı bulunmuyor. KPSS puanı olmayana adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaklar. 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Kıdemli Ağ Uzmanı, 1 Sistem Uzmanı alımı için adayların 657 DMK’daki genel şartlara haiz olması gerekiyor.

bilisim-2.jpg

Hangi bölüm mezunları başvuru yapabilir

Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olanlarla diğer fakültelerin mühendislik, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleriyle istatistik, matematik ve fizik bölümü mezunları gerekli koşullar dahilinde başvuru yapabilir.

Bilişim personeli maaşları

Bilişim personeli maaşı 11 bin 488 TL’dir. Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı 4 katına kadar, Kıdemli Ağ Uzmanı 3 katına kadar, Sistem Uzmanı 2 katına kadar maaş almaktadır.

Devlet personel alımı başvuru süreci

Marmara Üniversitesi devlet personel alımı başvuruları 26 Mart 2022 tarihine kadar yapılabilir. İşte sürece dair gereli başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.