Düzce Üniversitesi En Az Lise KPSS 50 8 Devlet Personel Alımı Sona Eriyor

Düzce Üniversitesi En Az Lise KPSS 50 8 Devlet Personel Alımı Sona Eriyor

Düzce Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda 81 il başvuru ile en az lise mezunu olanlardan KPSS 50 puanla ikamet şartsız 2 unvanda toplam 8 Devlet Personel alımı yapılacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Düzce Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 50 puanla en az lise mezunu olmak üzere ikamet şartı olmadan 2 unvanda toplam 8 Devlet Personel alımı başvuruları sona eriyor.

Düzce Üniversitesi başvuru zamanı ve şekli

Başvurular 23 Mayıs 2022 tarihinde sona emektedir. Adaylar başvurularını Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da Yörük Mah. Merkez/Düzce adresine posta yolu ile yapacaklardır.

Düzce Üniversitesi alınacak personellerin unvan ve sayıları

6 Destek Personeli ve 2 Diğer Sağlık Personeli alınacaktır.

Destek Personeli alımı için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Erkek olmak ve Askerlikle ilişiği bulunmamak, Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, Başvuru tarihinin son günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, 2 personel için Ortaöğretim kurumlarının Bahçecilik bölümünden mezun olmak ya da Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olup Bahçe Bakımı ve Peyzaj kurs sertifikasına sahip olmak ve belgelendirmek, 4 personel için Lise mezunu olmak.

Diğer Sağlık Personel alımı için 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, 1 personel için Perfüzyon lisans programından mezun olmak, 1 personel için Önlisans mezunu olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.