Düzce Üniversitesi KPSS 50 Puan 48 Personel Alımı Devam Ediyor

Düzce Üniversitesi KPSS 50 Puan 48 Personel Alımı Devam Ediyor

Düzce Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu KPSS 50 puanla 48 personel alınacağı duyurulmuştu.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Düzce Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 50 puanla en az lise mezunu 6 unvanda toplam 48 personel alımı için başvuru devam ediyor. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

Düzce Üniversitesi ilanına başvuru şekli ve zamanı

Başvurular 2 Şubat 2022 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da Yörük Mah. Merkez/Düzce adresine posta yolu ile yapılacaktır.

personel-2.jpg

Düzce Üniversitesi personel dağılımı

3 Büro Personeli, 14 Güvenlik Görevlisi, 18 Destek Personeli, 9 Hemşire, 2 Sağlık Teknikeri ve 2 Diğer Sağlık Personeli alınacaktır.

Büro Personeli alımında 2 personel için Lisans mezunu 1 personel için Lise mezunu olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından en az 55 puan almış olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için Lise mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından en az 55 puan almış olmak, Erkek olmak ve boyunun 170 cm den kısa olmaması, kilosunun cm cinsinden boy uzunluğunun son 2 rakamından 15’den fazla, 13’den az olmamak, 5188 sayılı Kanunun 10. Maddesinde yer alan şartları taşımak, Geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 35 yaşından gün almamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak,

Destek Personeli alımında 18 personel için KPSS sınavından en az 50 puan almış olmak, 1 personel için Lise mezunu olmak, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Cankurtaran sertifikası (en az Bronz) sahibi olmak ve belgelendirmek ve Kadın olmak, 2 personel için En az Önlisans mezunu olmak, Ses sistemleri ile ilgili organizasyon firmalarında ses, ışık ve mikser alanlarında en az 5 yıl çalışmış olmak ve Erkek olmak, 1 personel için Mesleki ve teknik eğitim veren ortaöğretim kurumlarının Tesisat Teknolojisi Ve İklimlendirme Alanı Yapı Tesisat Sistemleri bölümünden mezun olmak ve Erkek olmak, 6 personel için Ortaöğretim kurumlarının “Bahçecilik” bölümünden mezun olmak ya da Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olup “Bahçe Bakımı ve Peyzaj” kurs sertifikasına sahip olmak ve belgelendirmek ve Erkek olmak, 1 personel için Lise mezunu olmak Müracaat tarihinin son günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Erkek olmak, 1 personel için Lise mezunu olmak, Müracaat tarihinin son günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Kadın olmak, 6 personel için Lise mezunu olmak Müracaat tarihinin son günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Hasta transferi ve malzeme taşıma hizmetlerine ilişkin herhangi bir engeli bulunmamak ve Erkek olmak.

Hemşire kadrosu için başvuru nitelikleri

2020 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak, 8 personel için Hemşirelik Lisans mezunu olmak 1 personel için Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik/Sağlık Memurluğu Bölümü Mezunu olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için aranan nitelikler

1 personel için Eczane Teknikerliği, Eczane Hizmetleri önlisans mezunu olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından en az 70 puan almış olmak, 1 personel için Anestezi ön lisans mezunu olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Diğer Sağlık Personeli kadrosu için aranan şartlar

En az Lise mezunu olmak, Sağlık Bakanlığı Perfüzyon Yetkinlik belgesine sahip olmak, Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.