Erzurum Üniversitesi Sınavsız 20 Personel Alımı Şartlar Kontenjanlar

Erzurum Üniversitesi Sınavsız 20 Personel Alımı Şartlar Kontenjanlar

Erzurum Teknik Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda KPSS 60 puanla en az lise mezunu 20 personel alımı başvurular başladı. Detaylar haberimizde.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Erzurum Teknik Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu KPSS 60 puanla 3 unvanda 20 personel alımında başvuru nitelikleri ve kontenjanlar nelerdir. Başvuruda ikamet ve sınav şartı yoktur.

buro.jpg

Erzurum Teknik Üniversitesi başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 16 Şubat 2022 mesai bitimine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Erzurum Teknik Üniversitesi hangi unvanda kaç kişi alıyor

2 Büro Personeli, 11 Temizlik Görevlisi ve 7 Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

Büro Görevlisi kadrosu için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak.

Temizlik Personeli kadrosu için Lise mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Güvenlik Görevlisi kadrosu için Geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 5188 sayılı Kanunun 10 uncu maddesinde sayılan şartlara haiz olmak, 170 cm’den kısa boylu olmamak, boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15’ten fazla, 13’den az olmamak.

2 personel için Lise, 3 personel için Önlisans ve 2 personel için Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.