Ezincan Üniversitesi KPSS 60 Puan 60 Personel Alımı Başvuru Devam Ediyor

Ezincan Üniversitesi KPSS 60 Puan 60 Personel Alımı Başvuru Devam Ediyor

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesince Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda ikamet şartsız en az lise mezunu 60 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puanla en az lise mezunu 6 unvanda toplam 60 personel alımı için başvurular devam ediyor. Adaylarda ikamet şartı istenmiyor.

personel-2.jpg

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi başvuru zamanı ve şekli

Başvurular 28 Şubat 2022 tarihine kadar Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Yalnızbağ Yerleşkesi 24002 Merkez/Erzincan adresine şahsen veya posta ile yapılacaktır.

Programcı kadrosu için aranan nitelikler (1 kişi)

İlgili bölümlerden Önlisans/Lisans mezunu olmak, Bilgisayar programcılığı alanına ilişkin ders aldığını belgelendirmek veya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Büro personeli kadrosu aranan şartlar (13 kişi)

35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 1 kişi için ilgili bölümlerden Lisans mezunu olmak ve 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak, 12 kişi için ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak ve 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak.

Mühendis kadrosu için aranan nitelikler (1 kişi)

İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Alanında 3 yıl deneyimli olmak.

Güvenlik Görevlisi kadrosu aranan şartlar (20 kişi)

İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Geçerli bir silahlı/silahsız güvenlik sertifikasına sahip olmak, Erkeklerde 170 cm Kadınlarda 165 cm den kısa olmamak, Boyla kilo arasında fark 15 den çok 13 ten az olmamak, Görünecek şekilde dövmesi olmamak.

Temizlik Görevlisi kadrosu için aranan şartlar (18 kişi)

Lise mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak, MEB onaylı hijyen sertifikasına sahip olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Alanında 3 yıl deneyimli olmak.

Bakım Onarım Personeli kadrosu için (7 kişi)

35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmak, 2 kişi için ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 5 kişi için Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Diğer nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.