Galatasaray Üniversitesi KPSS50 Puan Mülakat Yok Devlet Personel Alımı

Galatasaray Üniversitesi KPSS50 Puan Mülakat Yok Devlet Personel Alımı

Galatasaray Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda KPSS 50 puanla ikamet şartsız personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında yazılı ve sözlü sınav yapılmayacaktır.

Kamu İlan Resmi Web sayfasında yayınlanan ilana göre Galatasaray Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 devlet personeli alınacaktır. Personel alımında KPSS 50 puan şartı olmakla birlikte ikamet şartı bulunmamaktadır. Adaylara yazılı ve sözlü sınav yapılmayacaktır.

Galatasaray Üniversitesi personel alımı için başvurular nereye ve ne zaman yapılacaktır.

Adaylar başvurularını 30 Eylül 2022 tarihine kadar üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Büro personeli alımı için (1 kişi) Lisans mezunu olmak, İnsan kaynakları performans yönetimi eğitimi sertifikasına sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavında KPSS P3 puan türünden en az 59 puan almış olmak ve 30 yaşından gün almamış olmak.

Büro personeli alımı için (1 kişi) Lisans mezunu olmak, Satınalma Uzmanlığı Eğitimi Sertifikasına sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavında KPSS P3 puan türünden en az 59 puan almış olmak ve 30 yaşından gün almamış olmak.

Marangoz alımı için (1 kişi) Liseleri Ahşap Teknolojisi Alanı - Ahşap Yapı (Doğramacılık) Dalından mezun olmak veya Liselerin herhangi bir alanından mezun olup, MEB onaylı ağaç işleri mobilyacılık alanında ustalık ya da kalfalık belgesine sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavında KPSS P94 puan türünden en az 50 puan almış olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.