Gazi Üniversitesi 9 Unvanda 13 Personel Alımı Başvuru 9 Mart Son

Gazi Üniversitesi 9 Unvanda 13 Personel Alımı Başvuru 9 Mart Son

Gazi Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise sınavsız 9 unvanda 13 personel alımı yapılacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Gazi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sınavsız KPSS taban puan yok en az lise mezunu 9 unvanda 13 personel alımı için başvurular 9 Mart’ta sona eriyor.

personellll.jpg

Gazi Üniversitesi başvuru son günü ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 9 Mart 2022 tarihine kadar kurum internet adresi üzerinden çevrimiçi olarak yapacaklardır.

Başvuru için adaylarda aranan ortak şartlar

2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünden puan almış olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Diğer Teknik Hizmet Personeli (Grafik) ve Tekniker (Bilgisayar) kadrosu için Grafik, Grafik Tasarımı, Grafik-Grafik Tasarımı, Grafik ve Reklamcılık önlisans programlarının birinden mezun olmak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Tekniker (İnşaat) kadrosu için İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi Önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Teknisyen (Haberleşme Sistemleri) kadrosu için Elektrik-Elektronik Teknolojisi ortaöğretim Alanının Haberleşme Sistemleri veya Telekomünikasyon dallarının birinden mezun olmak ve Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak.

Mühendis (Elektrik-Elektronik) kadrosu için Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Sağlık Teknikeri (Anestezi, Tıbbi Sekreter, Radyoloji) kadrosu için İlgili Önlisans programlarının birinden mezun olmak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum