Güney Belediyesi KPSS 60 İtfaiye Eri Tahsildar Alımı Resmi Gazete’de

Güney Belediyesi KPSS 60 İtfaiye Eri Tahsildar Alımı Resmi Gazete’de

Afyon ili Güney Belediyesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda ikamet şartsız KPSS 60 puan İtfaiye Eri ve Tahsildar alınacağı açıklanmıştır.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Afyonkarahisar ili Güney Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az Önlisans mezunu ikamet şartsız 1 İtfaiye Eri ve 1 tahsildar alınacaktır.

personel-2.jpg

Güney Belediyesi personel alımında başvuru süreci

Adaylar başvurularını 11 – 13 Nisan 2022 tarihleri arasında elektronik olarak kurum e-posta adresine, Orta Mah. Kemalpaşa Cad. No: 1 Güney/Afyonkarahisar adresine şahsen veya posta yoluyla yapacaklardır.

Adaylarda aranan ortak başvuru şartları

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

İtfaiye Eri alımında adaylarda aranan başvuru şartları

Önlisans mezunu olmak, Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg. dan fazla fark olmamak ve En az C sınıfı ehliyete sahip olmak.

Tahsildar kadrosuna başvuru için gerekli nitelikler

Muhasebe ve Denetim, İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Yerel Yönetimler Lisans mezunu olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.