Hacettepe Üniversitesi En Az Lise 8 Canlı Model Alımı! KPSS İkamet Yok

Hacettepe Üniversitesi En Az Lise 8 Canlı Model Alımı! KPSS İkamet Yok

Hacettepe Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS şartı olmadan en az lise mezunu 8 canlı model alınacağı açıklanmıştır.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu KPS şartsız 8 Canlı Model alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

personel-2.jpg

Hacettepe Üniversitesi personel alımında başvuru şekli ve süresi

Adaylar başvurularını bu ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten (3 Mart 2022) itibaren 7 iş günü içerisinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Canlı Model kadrosuna başvuru yapmak için gereken şartlar (8 kişi)

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Vücut bütünlüğüne sahip olmak, En az Lise mezunu olmak, Uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emekli veya yaşlılık aylığı almıyor olmak ve Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.