Hakkari Üniversitesi KPSS ve İkamet Şartsız Yüksek Maaşla Memur Alımı

Hakkari Üniversitesi KPSS ve İkamet Şartsız Yüksek Maaşla Memur Alımı

Hakkari Üniversitesi kamu ilan resmi internet sayfasında yayımlanan ilanda ikamet ve KPSS şartsız yüksek maaşla personel alınacağı açıklanmıştır.

Kamu ilan web sayfasında yayımlanan ilana göre Hakkari Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPS şartsız 2 İç Denetçi alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

denetci.jpg

Hakkari Üniversitesi personel alımında başvuru süresi ve şekli

Adaylar başvurularını 9 – 23 Mart 2022 tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

İç Denetçi alımında adaylarda aranan başvuru şartları nelerdir

657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak, Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

Adaylardan başvuru için istenen belgeler

Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir), Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir) ve 2 adet Fotoğraf.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.