Hastaneye Lise-Önlisans-Lisans 73 Personel Alımı Sona Eriyor

Hastaneye Lise-Önlisans-Lisans 73 Personel Alımı Sona Eriyor

Kamu ilan resmi internet sitesinde Gazi Üniversitesi ve Hastanesi tarafından yayınlanan ilanda Lise-Önlisans-Lisans mezunlarından 81 il başvuru ile ikamet şartsız 8 unvanda 73 memur alımı yapılacağı açıklanmıştı.

Gazi Üniversitesi ve hastanesi tarafından Kamu ilan web sayfasında yayımlanan ilana göre üzere ikamet şartı yok genel başvuru ile Lise-Önlisans-Lisans mezunu olmak üzere KPSS taban puan şartlı ve şartsız 8 unvanda 73 personel alımı için başvurular sona eriyor.

Gazi Üniversitesi personel alımında başvuru son günü ve şekli

Başvurular 18 Ağustos 2022 tarihinde sona ermektedir. Adaylar başvurularını üniversitenin internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak yapacaklardır.

Hangi unvanda kaç personel alınmaktadır

22 Hemşire, 9 Temizlik Görevlisi, 4 Laborant, 5 Sağlık Teknikeri, 2 Tekniker, 10 Güvenlik Görevlisi, 1 Bilgisayar Mühendisi ve 20 Büro Personeli alınacaktır.

Hemşire alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak ve 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve KPSSP3 puan türünden puan almış olmak.

Temizlik Personeli kadrosu için Lise mezunu olmak, 30 yaş ve altında olmak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünde puan almış olmak, 3 kişi için ayrıca MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak.

Sağlık teknikeri ve Laborant alımları için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak ve 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve KPSSP93 puan türünde puan almış olmak.

Elektrik elektronik teknikeri kadrosu için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 30 yaş ve altında olmak, En az 2 yıl deneyimli olmak ve 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünde 70 puan almış olmak.

Güvenlik görevlisi alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 30 yaş ve altında olmak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve KPSSP93 puan türünde 70 puan almış olmak, Erkek olmak ve 175 cm'den kısa olmamak, Boy ile kilo arasındaki farkın 13'ten fazla 17'den az olmaması, Geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

Bilgisayar mühendisi kadrosu için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 30 yaş ve altında olmak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünde 70 puan almış olmak.

Büro personeli alımında 17 kişi için ilgili bölümlerden önlisans, 3 kişi için ilgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 30 yaş ve altında olmak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünde 70 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.