İİB ve GAİB 17 Şoför-İdari Personel-Uzman Yardımcısı-Programcı Alımı

İİB ve GAİB 17 Şoför-İdari Personel-Uzman Yardımcısı-Programcı Alımı

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ve Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından ilan gov tr sitesinde yayınlanan ilanlarda 17 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İlan gov tr resmi web sayfasında yayınlanan ilanlara göre İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ve Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği bünyesinde istihdam edilmek üzere 17 personel alınacaktır. Alınacak personeller farklı unvanlarda görev yapacaklardır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 18 – 35 yaş arasında olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak, TİM ve Birliklerde veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak.

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İİB) personel alımında başvuru şekli ve süresi.

Adaylar başvurularını 21 Aralık 2022 tarihine kadar Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Caddesi Dış Ticaret Kompleksi No:3 C Blok KAT:5 Bahçelievler/İstanbul adresine şahsen veya posta ile yapacaklardır.

İstanbul İhracatçı Birlikleri hangi kadroda kaç kişi alıyor.

3 Uzman Yardımcısı, 1 Bilgisayar Programcısı, 3 İdari Memur ve 2 Şoför alınacaktır.

Uzman Yardımcısı alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça dillerinden birinden 2020-2021-2022 yıllarına ait YDS/e-YDS sınavlarından en az 70 puan almış olmak, 2021 ve 2022 yıllarında yapılan KPSS sınavlarından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Bilgisayar Programcısı alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, İngilizce dilinden 2020-2021-2022 yıllarına ait YDS/e-YDS sınavlarından en az 70 puan almış olmak, 2021 ve 2022 yıllarında yapılan KPSS sınavlarından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak.

İdari Memur alımında 2 personel için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak ve 2021 ve 2022 yıllarında yapılan KPSS sınavlarından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak, 1 personel için Önlisans mezunu ve 2022 yılında yapılan KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Şoför alımı için Önlisans mezunu olmak, En az 5 yıldır (B) sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanıyor olmak, 2022 yılında yapılan KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (GAİB) personel alımında başvuru şekli ve süresi.

Adaylar başvurularını 23 Aralık 2022 tarihine kadar Mücahitler Mah. Şehit Ertuğrul Polat Caddesi No:3 Şehitkamil/Gaziantep adresine şahsen veya posta ile yapacaklardır.

Uzman Yardımcısı alımı için (8 kişi) İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, İngilizce dilinden 2020-2021-2022 yıllarına ait YDS/e-YDS sınavlarından en az 70 puan almış olmak, 2021 ve 2022 yıllarında yapılan KPSS sınavlarından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.