Karadeniz Teknik Üniversitesi KPSS ve İkamet Şartsız Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi KPSS ve İkamet Şartsız Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) tarafından kamu ilan resmi web sayfasında yayınlanan ilanda ikamet şartı olmadan ülke geneli başvuru ile personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylar için başvuru şartları ve detaylar haberimizdedir.

Kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS şartı olmadan 1 Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Personel alımında adaylar için ikamet şartı yoktur.

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 31 Mayıs 2023 tarihine kadar Üniversitenin internet adresi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için adaylarda aranan nitelikler nelerdir (1 personel).

657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak, Kılavuzda yer alan ilgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, En az 3 ve 5 yıllık tecrübeye sahip olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Diğer teknik ve özel nitelikleri taşıyor olmak.

Başvurularının değerlendirilmesinde, KPSS sınav sonuç belgesi ibraz etmeyenlerin puanı 70, Yabancı dil puanına ilişkin belge ibraz etmeyenlerin puanı 0 (sıfır) olarak değerlendirilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.