Maraş ve Kumluca Belediyeleri 22 Personel Alımı Başvuru 14 Şubat

Maraş ve Kumluca Belediyeleri 22 Personel Alımı Başvuru 14 Şubat

K. Maraş ve Kumluca Belediye Başkanlıklarınca yayımlanan ilanlarda en az lise mezunu KPSS 60 puanla 2 unvanda 22 personel alınacağı açıklanmıştı.

Yerel Yönetimler sayfasında yayımlanan ilanlara göre Kahramanmaraş Büyükşehir ve Antalya ili Kumluca Belediyelerinde görevlendirilmek üzere ikamet şartsız en az lise mezunu 22 personel alımında başvurular 14 Şubat’ta başlıyor. Şartlar ve kontenjanlar.

itfaiye-ve-zabita.jpg

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi başvuru süreci

Başvurular 14 Şubat’ta başlayıp 18 Şubat 2022 tarihinde sona ermektedir. Adaylar başvurularını Yunus Emre Mahallesi İsmet Karaokur Bulvarı Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Onikişubat/Kahramanmaraş adresine şahsen yapacaklardır.

İtfaiye Eri alımı için başvuru şartları (7 kişi)

İlgili bölümlerden ön lisans mezunu olmak ve En az C sınıfı ehliyete sahip olmak.

İtfaiye Eri kadrosuna başvuru nitelikleri (3 kişi)

İlgili bölümlerden ön lisans mezunu olmak ve En az C sınıfı ehliyete sahip olmak, İtfaiye Eri alımında aranan başvuru şartları (3 kişi) Lise mezunu olmak, En az C sınıfı ehliyete sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kumluca Belediyesi personel alımında başvuru süreci

Adaylar başvurularını 14 - 16 Şubat 2022 tarihleri arasında Merkez Mah. Halil Çıvgın Cad. No:5 Kumluca/ Antalya adresine şahsen yapacaklardır.

Zabıta Memuru alımında nitelikler (10 kişi)

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak, 5 personel için Lisans, 5 personel için Önlisans mezunu olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.