Marmara Üniversitesi KPSS Yok Ülke Geneli Başvuru Personel Alınacak

Marmara Üniversitesi KPSS Yok Ülke Geneli Başvuru Personel Alınacak

Marmara Üniversitesi tarafından Kamu İlan sayfasında yayınlanan duyuruda KPSS şartı yok yüksek maaş 3 unvanda personel alınacağı belirtilmektedir.

Kamu İlan resmi web sayfasında yayınlanan ilana göre Marmara Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız ülke geneli başvuru ile yüksek maaşlı 3 sözleşmeli personel alınacaktır.

bilisim-2.jpg

Marmara Üniversitesi personel alımında başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 26 Mart 2022 tarihine kadar kurum internet sayfası üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Hangi unvanda kaç personel alınmaktadır

1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Kıdemli Ağ Uzmanı ve 1 Sistem Uzmanı alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları

657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde sayılan genel şartlara sahip olmak, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden ya da dört yıllık eğitim veren fakültelerin Mühendislik bölümlerinden, Fen-Edebiyat, Eğitim ve Eğitim bilimleri fakültelerinin, Bilgisayar ve Teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile İstatistik, Matematik ve Fizik bölümlerinden Lisans mezunu olmak, Ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak, Güncel programlama dillerinden en az ikisini bilmek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Adayların değerlendirilmesinde; KPSS P3 puanının %70’i ile YDS Sınav puanının %30’u alınarak oluşturulacak olan toplam puan temel alınacaktır. (Belge ibraz etmeyenlerin KPSS puanı 70, yabancı dil puanı ise sıfır (0) olarak değerlendirilecektir.)

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.