Niğde Üniversitesi KPSS 50 İle 30 Devlet Personel Alımı Başvuru Başladı

Niğde Üniversitesi KPSS 50 İle 30 Devlet Personel Alımı Başvuru Başladı

Niğde Üniversitesince yayımlanan ilanda ikamet şartı olmadan sınavsız KPSS 50 puanla en az lise mezunu 30 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde görevlendirilmek üzere 5 unvanda 30 personel alımı için başvurular başladı. Personel alımında yazılı sözlü sınav ve ikamet şartı yoktur.

personellll.jpg

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi başvuru şekli ve zamanı

Başvurular 27 Şubat 2022 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen veya posta ile yapılacaktır.

Hangi unvanda kaç personel alınacak

8 Büro Personeli, 10 Temizlik Görevlisi, 7 Güvenlik Görevlisi, 3 Tekniker ve 2 Sağlık Teknikeri alınacaktır.

Personel alımında ortak başvuru şartları nelerdir

35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak ve diğer genel şartları taşımak.

Büro Personeli kadrosu için 6 personel için ilgili bölümlerden Lisans, 2 personel için ise ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak. 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Temizlik Görevlisi kadrosu için 9 personel için Lise mezunu, 1 personel için Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Güvenlik Görevlisi kadrosu için 5 personel için ilgili bölümlerden Önlisans, 2 personel için Lisans mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Tekniker ve Sağlık Teknikeri kadroları için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.