Ömer Halis Demir Üniversitesi 30 Personel Alımı Başvuru Sona Eriyor

Ömer Halis Demir Üniversitesi 30 Personel Alımı Başvuru Sona Eriyor

Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu sınavsız 30 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 50 puanla en az lise mezunu 5 unvanda 30 personel alımında başvurular sona eriyor. Adaylar için sınav ve ikamet şartı yoktur.

mer-halis.jpg

Ömer Halisdemir Üniversitesi başvuru son günü ve başvuru şekli

Başvurular 22 Şubat 2022 Salı günü sona eriyor. Adaylar başvurularını Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen veya posta ile yapacaklardır.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi alınacak personellerin dağılımı

8 Büro Personeli, 10 Temizlik Görevlisi, 7 Güvenlik Görevlisi, 3 Tekniker ve 2 Sağlık Teknikeri alınacaktır.

Başvuru için adaylarda aranan ortak şartlar

35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak ve diğer genel şartları taşımak.

Büro Personeli alımında 6 personel için Lisans, 2 personel için Önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak ve diğer şartları taşımak.

Temizlik Görevlisi alımında 9 personel için Lise mezunu, 1 personel için Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından en az 50 puan almış olmak ve diğer belirtilen şartları taşımak.

Güvenlik Görevlisi alımında 5 personel için Önlisans, 2 personel için Lisans mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak ve diğer belirtilen şartları taşımak.

Tekniker ve Sağlık Teknikeri alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve diğer belirtilen şartları taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.