Sıtkı Koçman Üniversitesi 17 Unvanda 27 Devlet Personel Alımı Açıldı

Sıtkı Koçman Üniversitesi 17 Unvanda 27 Devlet Personel Alımı Açıldı

Muğla ilinde yer alan Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 17 farklı unvanda toplam 27 sözleşmeli devler personel alımı yapacağını açıklandı. Yayımlanan ilana göre başvuru için adayların yapacağı işlemler belirlenmiş oldu.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü 'nce resmi personel alımı başvuru kılavuzu yayımlandı. Yayımlanan ilana göre 27 devlet personel alımı yapılacak. İlan edilen başvuru kılavuzunda 17 farklı unvanda alım yapılacak. Başvuru detayları ise şöyle.

Personel Alımı Başvuru İşlemleri

Adaylar başvurularını bizzat yapacaklar. Adaylar öncelikle kurumun internet adresinde yer alan başvuru formunu indirdikten sonra doldurmaları gereklidir. 15 gün içinde yapılan başvurular kabul edilecektir.

MSKÜ Personel Alımı Şartları

Destek Personeli (Temizlik) alımı için Herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak. Kurumun tüm birimlerinde iç ve dış alanda temizlik hizmetlerinde çalışmaya engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak. 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS P94) girmiş olmak. Vardiyalı çalışma (ihtiyaç olması halinde) düzenini kabul etmek ve uyum göstermek. 1 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olmak.

Destek Personeli (Şoför) alımı için Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak. E Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak. SCR2 Belgesi sahibi olmak. 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS P93) girmiş olmak. 1 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olmak. Cinsiyeti erkek olmak.

Lisans mezunlarının başvurabileceği kadrolar: Mühendis, Psikolog, Büro Personeli, Sağlık Teknikeri, Röntgen Teknisyeni, Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak belirlendi.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.