Süleymanpaşa Belediyesi En Az Lise KPSS 60 İkamet Yok 15 Zabıta Alımı

Süleymanpaşa Belediyesi En Az Lise KPSS 60 İkamet Yok 15 Zabıta Alımı

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yerel yönetimler resmi web sayfasında yayınlanan ilanda en az lise ülke geneli başvuru ile 15 devlet memuru alınacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller zabıta memuru olarak görev yapacaktır.

Yerel Yönetimler resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 15 Zabıta Memuru alınacaktır. En az lise mezunu olmak üzere alınacak personeller için ikamet şartı yoktur. Şartlar ve detaylar haberimizdedir.

Süleymanpaşa Belediyesi personel alımında başvuru şekli ve zamanı.

Adaylar başvurularını 2 – 4 Mayıs 2023 tarihleri arasında 100. Yıl Mahallesi Suna Kan Caddesi No:40 Süleymanpaşa/Tekirdağ adresine şahsen yapacaklardır.

Zabıta Memuru alımında adaylar aranan ortak nitelikler nelerdir

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak, Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Zabıta Alımında 5 personel için Lise, 4 personel için ilgili bölümlerden Önlisans ve 6 personel için ilgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 5 personel için en az A1 sınıfı, 3 personel için en az B sınıfı, 1 personel için en az A sınıfı, 1 personel için en az C sınıfı, 2 personel için en az C1 sınıfı ve 1 personel için en az D1 sınıfı ehliyete sahip olmak, 3 personel için 2022 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan, 2 personel için 65 puan ve 10 personel için 70 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.