TMO Lise-Önlisans-Lisans Merkezi Atam İle 115 Personel Alıyor

TMO Lise-Önlisans-Lisans Merkezi Atam İle 115 Personel Alıyor

TMO tarafından ÖSYM internet sitesinde yayınlanan ilanlarda en az lise mezunu merkezi atama ile 115 personel alınacağı açıklanmıştır.

ÖSYM web sayfasında yayınlanan ilanlara göre 2021/2 KPSS merkezi atamalarında Toprak Mahsulleri Ofisi bünyesinde istihdam edilmek üzere lise-önlisans ve lisans mezunlarından toplamda 115 personel alınacaktır. Detaylar haberimizde.

TMO personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylar için başvuru zamanı ve başvuru şekli

Toprak Mahsulleri Ofisi personel alımında başvurular 22 - 29 Aralık 2021 tarihleri arasında ÖSYM AİS sistemi üzerinden çevrimiçi olarak yapılacaktır.

TMO hangi unvanda kaç kişi alacaktır

15 Teknisyen, 20 Memur, 7 Muhasebeci, 14 Ambar Memuru, 1 İstatistikçi ve 58 Mühendis alınacaktır.

personel-2.jpg

Teknisyen alımında adaylarda aranan nitelikler nelerdir

 • 8 personel için; Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı ve Dallarından, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı - Endüstriyel Elektronik Dalından veya Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı - Endüstriyel Kontrol Dalından mezun olmak.
 • 7 personel için; Ortaöğretim Kurumlarının Makine Teknolojisi Alanı ve Dallarından mezun olmak.

Memur kadrosuna başvuru şartları nelerdir

 • 19 personel için; Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.
 • 1 personel için; Mağaza İşletmeciliği, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi, Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Muhasebeci kadrosuna başvuru nitelikleri

 • Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Ambar Memuru alımında aranan şartlar

 • 13 personel için; Tarla Bitkileri önlisans programından mezun olmak.
 • 1 personel için; Mağaza İşletmeciliği, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi, Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olmak.

İstatistikçi alımında aranan nitelikler

 • İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri lisans programından mezun olmak.

Mühendis kadrosuna başvuru şartları nelerdir

 • 1 personel için; Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Makine ve Üretim Mühendisliği, Makine ve Malzeme Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.
 • 1 personel için; İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak.
 • 1 personel için; Çevre Mühendisliği lisans programından mezun olmak.
 • 55 personel için; Bitkisel Üretim, Bahçe Bitkileri, Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması, Kültür Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması, Bahçe ve Tarla Bitkileri, Tarla Bitkileri, Bitki Koruma, Toprak, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme, Toprak Bilimi ve Tarım Kimyası, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri lisans programlarının birinden mezun olmak.

Başvuru kılavuzu.

Nitelik kodları ve kadro dağılımı.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.