TÜBİTAK Bilgem KPSS İkamet Yok Devlet Personeli Alımı Başvuru Ekranı

TÜBİTAK Bilgem KPSS İkamet Yok Devlet Personeli Alımı Başvuru Ekranı

TÜBİTAK Bilgem tarafından kamu ilan sitesinde yayımlanan ilanda yüksek maaşla KPSS ve ikamet şartsız 3 araştırmacı alınacağı açıklanmıştır.

Kamu ilan web sayfasında yayımlanan ilana göre TÜBİTAK Bilgem bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 araştırmacı alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur.

personellll.jpg

TÜBİTAK Bilgem başvuru süresi ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 22 Mart 2022 tarihi saat 17:00’a kadar kurum kariyer sayfası üzerinden çevrimiçi olarak yapacaklardır.

Araştırmacı kadrosu için adaylarda aranan başvuru kriterleri (3 personel)

Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak.

Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri veya Bilgisayar ve Enformatik bölümlerinden Lisans mezunu olmak, Alanında en az 3 yıl deneyimli olmak, PMI proje yönetim süreçlerine hâkim, kapsam, bütçe, kaynak ve takvim yönetimi konularında tecrübeli olmak, Risk ve fırsat analizleri yapıp aksiyon planları oluşturabilmek, MS Ofis Programlarını ileri derecede kullanabilen, tercihen proje yönetim araçları (MS Project, Jira vb.) hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmak, Yazılım geliştirme yaşam döngüsü ve süreçlerine hakim olmak, Sunum, raporlama ve paydaş yönetimi konusunda tecrübeli, iletişim becerileri gelişmiş olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.