Türkiye Şeker Fabrikaları Ortalama 15.857 TL Maaşla Personel Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları Ortalama 15.857 TL Maaşla Personel Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından ilan gov tr resmi web sitesinde güncel personel alım ilanı yayınlanmıştır. Personel alımında ikamet şartı olmayıp 81 ilden başvuru yapılabilecektir.

İlan gov tr resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere 8 inci kadro dereceli 5 müfettiş yardımcısı alınacaktır. Adaylar için ikamet şartı bulunmuyor.

Türkiye Şeker Fabrikaları personel alımı için başvuru süresi ve şekli.

Adaylar başvurularını 5 – 16 Ekim 2022 tarihleri arasında e-devlet üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Müfettiş Yardımcısı alımı için adaylarda aranan nitelikler nelerdir (5 kişi).

İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 2020 ve 2021 yıllarında yapılan KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 80 puan almış olmak, Sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış, muaf veya erteletmiş olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek hastalığı veya özrü bulunmamak, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Müfettiş Yardımcılığı sınavına daha önce katılmamış veya en fazla bir kez katılmış olmak, Müfettişlik karakter ve niteliklerine haiz bulunmak şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.