Türkiye Taş Kömürü Genel Müdürlüğü 73 Personel Alımı (KPSS 2021/2)

Türkiye Taş Kömürü Genel Müdürlüğü 73 Personel Alımı (KPSS 2021/2)

Türkiye Taş Kömürü Genel Müdürlüğü tarafından merkezi atama ile farklı unvanlarda lise-önlisans-lisans 73 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

ÖSYM sitesinde yayınlanan KPSS 2021/2 merkezi atama kılavuzuna göre Türkiye Taş Kömürü Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere toplamda 73 personel alınacaktır.

Türkiye Taş Kömürü Genel Müdürlüğü başvuru işlemleri için süre ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 22 - 29 Aralık 2021 tarihleri arasında ÖSYM aday işlemleri sitesi üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları

8 Sağlık Memuru, 13 Teknikeri, 17 Memur ve 35 Mühendis alınacaktır.

tas-komuru.jpg

Sağlık Memuru alımında adaylarda aranan başvuru şartları

  • Ortaöğretim Kurumlarının Acil Sağlık Hizmetleri Alanı - Acil Tıp Teknisyenliği Dalından mezun olmak.

Tekniker kadrosuna müracaat şartları

  • 5 personel için; Bilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim, Cad, Cam Teknolojileri önlisans programlarının birinden mezun olmak.
  • 8 personel için; Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Memur alımında adaylar aranan özellikler

  • İşletme, İşletmecilik, İşletme-Maliye, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, Yönetim ve Organizasyon, Yönetim Bilimleri, Yönetim Bilimleri ve Liderlik, Muhasebe-Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama, İşletme Bilgi Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak.

Mühendis kadrosu için başvuru nitelikler

  • 3 personel için; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.
  • 4 personel için; Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak
  • 9 personel için; Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Makine ve Üretim Mühendisliği, Makine ve Malzeme Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.
  • 2 personel için; İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak.
  • 15 personel için; Maden Mühendisliği veya Maden ve Cevher Hazırlama Mühendisliği lisans programından mezun olmak.
  • 2 personel için; Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.

Türkiye Taş Kömürü kadro ve nitelikler.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.