Üniversite Sözleşmeli Memur Alımı KPSS Yok Başvuru Yarın Son

Üniversite Sözleşmeli Memur Alımı KPSS Yok Başvuru Yarın Son

İstanbul Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi web sayfasında yayınlanan ilanda ortalama 18.250 TL maaşla 9 memur alınacağı açıklanmıştı. Personel alımında adaylar için ikamet şartı ve KPSS şartı yoktur.

Kamu ilan internet sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 gemi adamı memur alınacaktır. 81 şehirden başvuru ile alınacak personellere ortalama 18.250 TL maaş ödenecektir. Başvurular yarın sona eriyor.

İstanbul Üniversitesi personel alımında başvuru son günü ve başvuru şekli.

Başvurular 5 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını kurum internet adresi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

İstanbul Üniversitesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı.

1 2. Kaptan, 1 Başmakinist, 1 Balıkçı Reisi, 1 Usta Gemici, 1 Gemici, 1 Aşçı ve 3 Kamarot alınacaktır.

2. Kaptan kadrosu için En az 1. Zabit ve eski Y.Y. Klas IV intibaklı 1.Zabit olması, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen BRM sertifikası olması, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Başmakinist kadrosu için En az eski Y.Y. Klas II den intibaklı Başmakinist olmak, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen ERM sertifikası olması, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Balıkçı Reisi kadrosu için En az Usta Gemici Yeterliliğine sahip olmak, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Trol gibi Ağ Balıkçılığında ve ağ onarımlarında tecrübeli olmak, En az lise mezunu olmak, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Usta Gemici kadrosu için En az Usta Gemici Yeterliliğine sahip olması, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen daha önce Araştırma gemilerinde çalışmış olması, En az lise mezunu olmak, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Gemici kadrosu için En az Gemici Yeterliliğine sahip olması, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen daha önce Araştırma gemilerinde çalışmış olması, En az lise mezunu olmak, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Aşçı kadrosu için En az Aşçı ve Gemici Yeterliliğine sahip olması, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen daha önce Araştırma gemilerinde çalışmış olması, En az lise mezunu olmak, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Kamarot kadrosu için En az kamarot belgesine sahip olup, gemici ve yağcı yeterlikleri de dikkate alınacaktır, Cüzdan ve yeterlik süresinin geçerli olması, Tercihen Turizm Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen daha önce Araştırma gemilerinde çalışmış olması, En az lise mezunu olmak, Tercihen hizmet belgesi sunmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.