Üniversite/Hastane Lise-Önlisans-Lisans 26 personel Alımı Yarın Son

Üniversite/Hastane Lise-Önlisans-Lisans 26 personel Alımı Yarın Son

Resmi Gazete’de yayınlanan ilanda Lise-Önlisans-Lisans mezunlarından ülke geneli başvuru ile ikamet şartsız KPSS taban puan şartı yok 4 unvanda toplamda 26 personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Detaylar haberimizde.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre Üniversitenin İstanbul Hamidiye ve Ankara Gülhane külliyelerin de görevlendirilmek üzere KPSS taban puan şartsız Lise-Önlisans-Lisans mezunu olmak üzere ülke geneli başvuru ile ikamet şartsız 4 unvanda toplam 26 personel alımında başvurular yarın sona ermektedir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi başvuru son günü ve başvuru şekli

Başvurular yarın (16 Ağustos 2022) sona ermektedir. Adaylar başvurularını Hamidiye Külliyesi, Tıbbiye Cad. No:38 Selimiye, Üsküdar, İstanbul veya Ankara Gülhane Külliyesi Emrah Mah. 06018 Etlik/Keçiören/Ankara adresine şahsen yapacaklardır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi hangi unvanda kaç kişi alıyor

10 Temizlik Görevlisi, 4 Güvenlik Görevlisi, 11 Büro Personeli ve 1 Mühendis alınacaktır.

Adaylarda aranan ortak başvuru şartları

657 sayılı kanunun 8. maddesinde yer alan genel şartları taşımak ve 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünden puan almış olmak.

Temizlik personeli alımında Lise mezunu olmak, 3 kişi için ayrıca Atıkların Ayrıştırılması Eğitimi, Temel Temizlik ve Hijyen Eğitimi ile MEB Onaylı Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi sertifikalarına sahip olmak.

Güvenlik görevlisi alımında 3 kişi için lise, 1 personel için önlisans mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, 5188 sayılı kanunun 10. maddesinde yer alan şartları taşımak, İlgili sertifikalara sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak ve 165 cm den kısa olmamak.

Büro personeli alımında 1 kişi için lise, 1 kişi için önlisans ve 9 personel için Lisans mezunu olmak, İlgili sertifikalarına sahip olmak.

Mühendis alımında ilgili bölümlerden Lisans mezunu olmak ve istenen sertifikalara sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.