Üsküdar Belediyesi 50 Devlet Memuru Alımı Sözlü ve Uygulama Sınavıyla

Üsküdar Belediyesi 50 Devlet Memuru Alımı Sözlü ve Uygulama Sınavıyla

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü Duyurdu. İstanbul Üsküdar Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı Gerçekleştirilecek.

İstanbul Üsküdar Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Gerçekleştirecek. Üsküdar Belediyesi İlk defa atanmak üzere 50 Zabıta Memuru Alımı Gerçekleştirecektir.

İstanbul Belediyesi Üsküdar Zabıta Memuru Alımı 2022

İstanbul İlçe Belediyesi Üsküdar Belediye Başkanlığı KPSS ve Diğer Şartları Taşımak kaydıyla 50 Zabıta Memuru Alımı Gerçekleştireceğini Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü Duyurdu.

Üsküdar Belediyesi 50 Memur Alımı 2022

İstanbul Üsküdar Belediyesi Zabıta Alımı İçin Adaylar Başvurularını 28 Şubat 2022 tarihi mesai saatleri içerisinde başvurularını yapmaları gerekmektedir.

uskudar-50-devlet-memuru-alimi.jpg

50 Zabıta Memuru Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Üsküdar Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı İçin Başvurular belirtilen tarih ve saatlerde Üsküdar Belediye Başkanlığı Mimar Sinan Mahallesi Çavuşdere Caddesi No:35 ÜSKÜDAR-İSTANBUL teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü ve Uygulamalı sınava katılamayacaktır.

İstanbul Belediyesi Üsküdar Zabıta Alımı Başvuru Şartları

Lisans 2020-KPSSP3 ve Lise ve Dengi Okul 2020-KPSSP94 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen KPSS puanını almış olmak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg. dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.