Binali Yıldırım Üniversitesi 60 Devlet Personel Alımı Yapıyor

Binali Yıldırım Üniversitesi 60 Devlet Personel Alımı Yapıyor

Resmi Gazetede Yayımlandı. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 6 Farklı Unvanda 60 Devlet Personel Alımı Gerçekleştireceğini Duyurdu.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı gerçekleştirecek. Resmi Gazetede Yayımlandı. Sözleşmeli 60 Personel Alımı Gerçekleştirileceği Duyuruldu.

Binali Yıldırım Üniversitesi Personel Alımı 2022

Resmi Gazetede Yer Alan Sözleşmeli Personel Alımı Kapsamında 1 Programcı, 13 Büro Personeli,1 Mühendis, 20 Koruma Güvenlik Görevlisi,18 Temizlik Personeli ve 7 Bakım Onarım Personeli Alımı gerçekleştirilecektir.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Resmi Gazetede yer alan sözleşmeli personel alımına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 11 ile 28 Şubat 2022 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

erzincan-60-devlet-personel-alimi.jpg

Erzincan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar belirtilen tarihlerde başvurularını Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Yalnızbağ Yerleşkesi 24002 Merkez/Erzincan adresine şahsen veya posta ile yapabileceklerdir.

Erzincan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları

  • Türk vatandaşı olmak.
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak. (Kazanan adaylardan tam teşekküllü Üniversite veya Devlet hastanelerinden alınacak sağlık raporu ile bu durumu belgelemeleri istenecektir.)
  • Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  • Arşiv Araştırması Kanunun uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.
  • Muhtelif tarihlerde çıkan Kanun Hükmünde Kararnameler uyarınca kamu görevinden çıkarılmamış olmak.
  • 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak; lisans mezunlarında KPSSP3, ön lisans mezunlarında KPSSP93, ortaöğretim mezunlarında KPSSP94 puan türleri dikkate alınacaktır.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.