Büyükşehir En Az Ortaokul İkamet Yok Kadrolu 258 Devlet Personeli Alımı

Büyükşehir En Az Ortaokul İkamet Yok Kadrolu 258 Devlet Personeli Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanlarda kadrolu vasıflı vasıfsız 258 devlet personeli alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 258 devlet personeli alınacaktır. En az Ortaokul mezunu olmak üzere alınacak personeller için ikamet şartı yoktur Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

İstanbul Büyükşehir personel alımında başvuru zamanı ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 24 – 27 – 30 Kasım 2022 tarihlerine kadar İstanbul Büyükşehir kariyer internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir personel alımında kadro ve sayı dağılımı.

17 İstihdam Uzmanı, 52 Kariyer Danışmanı, 22 İdari Destek Görevlisi, 13 Uzman, 100 Güvenlik Görevlisi, 2 Psikolog, 6 Sosyal Hizmet Uzmanı (Sosyal Çalışmacı), 8 Mühendis, 22 Destek Personeli, 15 Büro İşçisi ve 1 Aşçı Yardımcısı alınacaktır.

İstihdam Uzmanı ve Uzman alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, Tercihen en az 5 yıllık deneyime sahip olmak.

Kariyer Danışmanı alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, Tercihen en az 2 yıllık deneyime sahip olmak.

İdari Destek Görevlisi alımı için En az Lise, tercihen ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak.

93 kişi Başvuru kılavuzu.

Güvenlik Görevlisi alımı için Valilik onaylı silahlı/silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az 1 yıl deneyimli olmak, 5188 sayılı kanunun 10. Maddesinde belirtilen şartlara sahip olmak.

100 kişi Başvuru kılavuzu.

Psikolog alımı için İlgili alanda yüksek lisans yapmış olmak, Tercihen en az 2 yıllık alan deneyimize sahip olmak, Tercihen İngilizce bilmek, Office programlarını yetkinlikle kullanabiliyor olmak.

Sosyal Hizmet Uzmanı (Sosyal Çalışmacı) alımı için İlgili bölüm Lisans, tercihen yüksek lisans mezunu olmak, Tercihen en az 2 yıllık alan deneyimize sahip olmak, Tercihen İngilizce bilmek, Office programlarını yetkinlikle kullanabiliyor olmak.

8 kişi Başvuru kılavuzu.

Mühendis alımı için Tercihen Yüksek Gerilim İşleme Sorumlusu, Proje uygulama sertifikalarına sahip olmak, Tercihen 3 yıl deneyimli olmak, Tercihen iyi derecede İngilizce biliyor olmak, Autocad MS Office vb programları kullanmayı bilmek, Tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, İlgili bölüm Lisans mezunu olmak.

Destek Personeli alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, Tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Büro İşçisi alımı için Tercihen Lisans mezunu olmak, Bilgisayar ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak.

Aşçı Yardımcısı alımı için Erkek olmak, En az Ortaokul, Tercihen meslek lisesi ilgili bölüm mezunu olmak, Benzer pozisyonlarda 2 yıl çalışmış olmak.

54 kişi Başvuru kılavuzu.

Mühendis alımı için Maden mühendisliği mezunu olmak, Office programlarını etkin kullanabiliyor olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.

3 kişi Başvuru kılavuzu

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.