Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 4-B Sözleşmeli 23 Personel alım ilanı

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 4-B Sözleşmeli 23 Personel alım ilanı

3+2 adet kadın erkek büro personeli KPSS en az 70 puan almış personeller istihdam ediliyor. Fakülteye 1 adet diyetisyen de alınacak. Lisans mezunu 35 yaşını geçmemiş diyetisyenler diyetetik bölümü mezunu olmalı

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 4-B Sözleşmeli 23 Personel alım ilanı

3+2 adet kadın erkek büro personeli KPSS en az 70 puan almış personeller istihdam ediliyor. Fakülteye 1 adet diyetisyen de alınacak. Lisans mezunu 35 yaşını geçmemiş diyetisyenler diyetetik bölümü mezunu olmalı. Üniversite 3 ortaöğretim mezunu KPSS puanı 70 ve üstü olan 3 kadın ve 7 erkek alacak. 1 kadın koruma görevlisi ve 6 erkek koruma görevlisi de istihdam edilecek.

İşe Alınacak Personeller için Diğer Şartlar Şöyle

  • TC Vatandaşı olmak
  • Yaş şartını taşımak
  • Sicilin temiz olması
  • Sosyal güvenlik kurumundan maaş almıyor olmak
  • 2022 yılında ilgili alanlardan KPSS sınavına girmiş olmak

Başvuru yeri

Şahinbey Gaziantep lokasyonunda yer alan Teknoloji üniversitesi rektörlüğüne en geç 15 Haziran tarihine kadar başvurular yapılabilir. İstenen belgeler:

" Başvuru formu 2- 2022 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi 3- Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi veya e-Devlet üzerinden alınacak karekodlu belge 4- Nüfus Cüzdanı fotokopisi 5- Fotoğraf (1 adet) 6- Belge ve Sertifikaları fotokopisi (İlan şartlarında belirtiliyor ise) 7- Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için) 8- Adli Sicil Kaydı (e-Devlet üzerinden alınan karekodlu belge kabul edilecektir) 9- S-6 ve S-7 ilan nolu kadrolar için Güvenlik Görevlisi kimlik kartı fotokopisi. * Vekâlet ile başvurularda sadece noter onaylı vekâlet kabul edilecek olup, vekâletname ile yapılacak başvurularda vekâletnamenin aslı ve vekâlet edenin kimliğinin aslını ibraz etmesi zorundadır."

Kaynak:

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.