SYDV En Az Ortaokul Mezun 45 Yaş Sınır B Ehliyetli Personel Alımı

SYDV En Az Ortaokul Mezun 45 Yaş Sınır B Ehliyetli Personel Alımı

İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfasında yayınlanan ilanda SYDV bünyesinde görev yapacak en az ortaokul mezunu olanlardan 45 yaş sınır ve B ehliyetli yaşlı evde bakım personeli alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Aile Bakanlığına bağlı Erzurum ili Köprüköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici süreli kadroda en az ortaokul mezunu 45 yaş sınır B ehliyetli 4 Yaşlı Evde Bakım personeli alınacaktır.

Köprüköy SYDV personel alımında başvuru şekli ve süresi

Adaylar başvurularını 16 – 23 Ağustos 2022 tarihleri arasında Hükümet Konağı Giriş Kat Köprüköy/Erzurum adresine yapacaklardır.

Yaşlı Evde Bakım elemanı alımı için adaylarda aranan başvuru şartları

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı veya fiziksel hastalığı bulunmamak. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Aktif sosyal güvencesi bulunmamak, Tercihen en az ortaokul mezunu olmak, Hasta ve Yaşlı Bakım sertifikasına ve Hijyen belgesine sahip olmak, Erkek adaylar için en az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, Tercihen 3294 sayılı kanun kapsamında olmak, En az 6 aydır Köprüköy ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.