Yaş ve Mezuniyet Şartı Olmadan Personel Alımı Yapılacak

Yaş ve Mezuniyet Şartı Olmadan Personel Alımı Yapılacak

Köyceğiz Belediyesi eksik kadrolarda görevlendirmek üzere yeni bir duyuru yayımladı. Yayımlanan yeni duyuruya göre yaş ve mezuniyet şartı olmadan 46 beden işçi alımı yapacak. Alım yapılacak 46 beden işçi alımları için adaylardan istenen şartlar.

Köyceğiz belediyesi, yaz sezonundaki eksik kadrolarda görevlendirmek amacıyla 46 yeni beden işçi alımı yayımlandı. Köyceğiz belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre Köyceğiz belediyesi kapsamlı kamp, restoran, plaj ve büfe gibi farklı alanlarda görevlendirmek üzere 6 aylık süreli olarak istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak.

Köyceğiz Belediyesi Beden İşçisi Başvuru Şartları

Köyceğiz Belediyesi yazlık personel alım ilanlarına göre adaylardan istenen başvuru şartları şu şekildedir;

  • Köyceğiz ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Başvuru süresi içinde ikametgahını Köyceğiz’e alan adayların başvuruları hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.
  • Başvuru yapacak olan adayların başvurduğu pozisyonlar içinde 1 yıllık deneyim sahibi olmak
  • Devlet memurları kanun haklarından mahrum olmamak
  • 657 sayılı devlet memurları kanunu 48. Maddesinde yer alan belirlenmiş şartların tamamını karışılmak

Köyceğiz Belediyesi Beden İşçisi Başvurusu Ne Zaman?

Köyceğiz belediyesi yaz sezonu için alım yapılacak adayların başvurularını 30 Mayıs 2024 ile 1 Haziran 2024 tarihleri arasında bireysel olarak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvurular için adayların gerekli belgelerini eksiksiz olarak tamamlamaları gerekmektedir.

Köyceğiz Belediyesi Beden İşçisi Mülakat ve Çalışma Şartları

Başvuru tarihinden itibaren adaylar için 1Haziran 2024 tarihi saat 10,30’da Köyceğiz belediyesi binasında mülakat yapılacaktır. Başvuru sonucu ve mülakatı onaylanan adayların 08,00- 16,00 ve 16,00 – 2400 saatleri arasında vardiyalı olarak görevlendirilecektir.

Gerçekleştirilecek yaz sezonu alımları sayesinde Köyceğiz yerel halkına ve geçici olarak iş arayan vatandaşlar için oldukça önemli bir imkândır. Buna göre başvuruların eksiksiz olarak tamamlanması ve bireysel olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum