Adalet Bakanlığı CTE 324 Memur Alımı Sözlü Sınavla İkamet Yok!

Adalet Bakanlığı CTE 324 Memur Alımı Sözlü Sınavla İkamet Yok!

Resmi Gazetede Yayımlanan Personel Alımı Kapsamında Adalet Bakanlığı Ceza Tevkifevleri 324 Memur Alımı Gerçekleştirecek. Sözlü Sınavla

Adalet Bakanlığı 324 Memur Alımı İlanı Yayınlandı. Sözlü Sınavda Başarılı Olan Adaylar Ceza İnfaz Kurumu ve Denetimli Serbestlik Müdürlüklerinde Görev Yapacak.

Adalet Bakanlığı CTE Personel Alımı 2022

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Resmi Gazetede yayınlanan ilan ile 6-8. derece kadrolara psikolog, veteriner, mühendis unvanlarında 152, gemi adamı, süt işleme teknisyeni, veteriner sağlık teknisyeni, et işleme teknisyeni, elektrik teknisyeni, sıhhi tesisat ve metal teknisyeni kadrolarına 22 ve 150 kadrolu idare memuru öğrencisi personel atanacağını duyurdu.

CTE Memur Alımı Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

Adalet Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek isteyen adayların başvuru işlemlerini 3 Ocak 2022 tarihinden itibaren 17 Ocak 2022 tarihine kadar tamamlamaları gerekiyor. Teknisyen ve gemi adamı ile idare memuru öğrencisi ilanları için başvurular 17 Ocak 2022 tarihinde başlayıp 31 Ocak 2022 tarihinde sona erecektir.

cte-324-personel-alimi-2022.jpg

Adalet Bakanlığı Memur Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

152 kadrolu personel alımı için adayların belirtilen tarihlerde https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden elektronik olarak başvurularını tamamlamaları istendi. Başvurusu kabul edilen adaylar sözlü sınava tabi tutulacaktır.

Adalet Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Şartları

İşe alım başvuru süreci ve başvuru şartları http://www.adalet.gov.tr/, https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/, http://www.cte.adalet.gov.tr/ adreslerinden yayınlanacaktır.

Güncel Personel Alımları İçin: https://devletpersonelalimi.com/

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.