Bodrum Belediyesi Ülke Geneli Başvuru İle Devlet Personel Alımı

Bodrum Belediyesi Ülke Geneli Başvuru İle Devlet Personel Alımı

Muğla ili Bodrum Belediye Başkanlığı tarafından Resmi Gazete'de yayımlanan ilanda ülke geneli başvuru ile personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller 9 derecede devlet personeli olarak görev yapacaklardır.

Resmi gazetede yayınlanan ilana göre Muğla ili Bodrum Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 devlet personeli alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı olmadığından ülke geneli başvuru yapılabilecektir.

Bodrum Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 22 Eylül - 3 Ekim 2022 tarihleri arasında e-devlet üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Müfettiş Yardımcısı kadrosuna başvuru için adaylarda aranan başvuru nitelikleri nelerdir.

657 sayılı kanunun 48 maddesinin 1. fıkrasının a bendinde belirtilen genel şartları taşımak, 2020-2021 yıllarında yapılan KPSS sınavından KPSSP48 puan türünden En az 80 puan almış olmak, İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği, tutum ve davranış yönünden müfettişlik yapabilecek niteliklere sahip bulunmak, Herhangi bir kuruma hizmet taahhüdü altında bulunmamak, Bu sınava daha önce en fazla bir defa katılmış olmak, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.