Boğaziçi Lise Önlisans Lisans 40 Yaş Sınır 140 Devlet Memuru Alımı

Boğaziçi Lise Önlisans Lisans 40 Yaş Sınır 140 Devlet Memuru Alımı

Boğaziçi Üniversitesi tarafından resmi gazetede yayınlanan ilanda ikamet şartı olmadan 40 yaş sınır 140 devlet memuru alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller lise Önlisans ve lisans mezunlarından olacaktır.

Resmi gazetede yayınlanan ilanına göre Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı branşlarda toplam 140 devlet memuru alınacaktır. 81 şehirden başvuru yapabilecek adaylar için mezuniyet şartı en az lise mezunu olmaktır.

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı için başvuru nereye ve ne zaman yapılacak.

Adaylar başvurularını 2 Ekim 2022 tarihine kadar Güney Kampüs Etiler Kapı Girişinde yer alan başvuru noktasına şahsen yapacaklardır.

Boğaziçi Üniversitesi hangi kadroda kaç personel almaktadır.

41 Büro Personeli, 30 Güvenlik Görevlisi, 1 Şoför, 60 Temizlik Görevlisi ve 8 Bahçıvan alınacaktır.

Boğaziçi Üniversitesi personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

Son başvuru tarihi itibariyle 40 yaşını doldurmamış olmak, 657 sayılı kanunu 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünden puan almış olmak.

Büro personeli alımında 20 personel için Lisans mezunu olmak, 19 personel için önlisans mezunu olmak, 2 personel için Lise mezunu olmak, Diğer özel şartları taşımak.

Güvenlik görevlisi alımında 7 personel için Lisans mezunu olmak, 15 personel için önlisans mezunu olmak, 8 personel için Lise mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, Diğer özel şartları taşımak.

Şoför alımı için Lise mezunu olmak, İş makineleri kullanımında tecrübeli olmak, E sınıfı ehliyet sahibi olmak (2016'dan sonra ehliyet alanlar için D sınıfı ehliyet sahibi olmak).

Temizlik görevlisi alımı için Lise mezunu olmak.

Bahçıvan Ağlama için Lise mezunu olmak, Erkek olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.