Bursa Teknik Yazılı Sözlü Yok En Az Lise 30 Personel Alımı Başladı

Bursa Teknik Yazılı Sözlü Yok En Az Lise 30 Personel Alımı Başladı

Bursa Teknik Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS 70 ve KPSS taban puansız en az lise 30 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Bursa Teknik Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu sınavsız 30 personel alımında başvurular başladı. Detaylar haberimizde.

personel-2-003.jpg

Bursa Teknik Üniversitesi başvuru zamanı ve başvuru şekli

Başvurular 15 Mart 2022 tarihi saat 17:00’a kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen, Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı Eflak Caddesi No:177 A Blok Oda No: 167 Yıldırım/Bursa adresine posta yoluyla yapılacaktır.

Avukat kadrosu için (1 kişi) Hukuk Fakültesi lisans mezunu olmak, Avukatlık ruhsatına sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Mimar kadrosu için (1 kişi) Mimarlık lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Mühendis kadrosu için (1 kişi) İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Büro Personeli kadrosu için (2 kişi) İşletme lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim Sertifikası, İnsan Kaynakları Planlaması Eğitim Sertifikası, Etkili İletişim Teknikleri Eğitim Sertifikası, Yönetici Asistanlığı Eğitim belgesi ile MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak, Bir kamu kurumunda en az 5 yıl yönetici asistanı veya sekreter olarak çalışma tecrübesine sahip olmak.

Programcı kadrosu için (1 kişi) Bilgisayar Öğretmenliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden Lisans mezunu olmak, İngilizceden en az (D) düzeyinde Yabancı Dil bilgisine sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmak.

Tekniker kadrosu için (2 kişi) İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden puan almış olmak.

Şoför kadfrosu için (2 kişi) Otobüs kaptanlığı veya Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Önlisans mezunu olmak, E sınıfı ehliyet, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSS93 puan türünden puan almış olmak.

Bahçıvan kadrosu için (2 kişi) Erkek olmak, Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSS94 puan türünden puan almış olmak.

Temizlik Görevlisi kadrosu için (12 kişi) Lise mezunu olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSS94 puan türünden puan almış olmak.

Güvenlik Görevlisi kadrosu için (5 kişi) Özel Güvenlik ve Koruma Önlisans mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış (silahlı/ silahsız) özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, 30 yaşından gün almamış olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, 175 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10 dan fazla, 13 den az olmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.