Çardaklı Belediyesi KPSS 60 Puanla İtfaiye Eri Şoför Personel Alım

Çardaklı Belediyesi KPSS 60 Puanla İtfaiye Eri Şoför Personel Alım

Çardaklı Belediyesi tarafından Kamu ilan sitesinde yayınlanan ilanda KPSS 60 puan en az lise mezunu ikamet şartsız personel alınacağı açıklanmıştır.

Kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Çankırı ili Çardaklı Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu KPSS 60 puanla 1 İtfaiye Eri ve 1 Şoför personel alınacaktır.

Çardaklı Belediyesi personel alımı için başvuru süresi ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 25 - 27 Nisan 2022 tarihleri arasında kurum internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Çardaklı Belediyesi personel alımında adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, 2020 KPSS sınavından KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

İtfaiye Eri alımı için Lise mezunu olmak, En az C ve D veya en az C sınıfı sürücü belgesine, Erkeklerde en az 1.67 metre ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak, 30 yaşını doldurmamış olmak.

Şoför alımı için Lise mezunu olmak, En az C ve D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.